Podsumowanie czerwca


30 czerwca 2024 r.

Działo się!

Kochane rodzinki!

Chcieliśmy krótko podsumować nasze działania w czerwcu.

1. Na przełomie maja i czerwca przedstawiciele naszego Koła uczestniczyli w XII Zjeździe Dużych Rodzin w Tomaszowie           Mazowieckim. Zjazd odbył się pod hasłem: Rodzina TO MA!

  Kliknij po więcej szczegółów!       Strona oficjalna Zjazdu

 

2. Z radością informujemy, że Zarząd Koła powiększył się o Leszka Kluczyńskiego. Witamy serdecznie na pokładzie, przed  nami duużo pracy :D

     Kliknij po więcej szczegółów!

3. 10 czerwca spotkaliśmy się z Burmistrzem Wolsztyna Panem Dominikiem Tomiakiem, ws. opłat za wywóz odpadów dla dużych rodzin. Jest to kontynuacja naszego działania, które zapoczątkowaliśmy natychmiast po wyborach samorządowych.

    Kliknij po więcej szczegółów!

4. Również 10 czerwca Zarząd Koła spotkał się celem omówienia spotkania i dalszych działań, a także nakreślenia planów na przyszłość. 

   Kliknij po więcej szczegółów!

5. Już dzisiaj pragniemy Was zaprosić do wydarzenia, które organizujemy na początku września! Więcej szczegółów podamy wkrótce!

6. Opracowaliśmy również nowy wzór logo Koła. Po dopracowaniu szczegółów zamieścimy odpowiednią informację na stronie. Tą wiadomością żegnamy się ze starym logo, od lipca 2024r. przywitamy nowy wzór.

7. Pisali o nas! Żeby nasze działania były skuteczne musimy o nich informować. Dlatego bardzo zależy nam na dostępie do mediów. W czerwcu, w związku z naszą działalnością udało nam się przebić do mediów lokalnych. Pani Joanna Przybylska napisała w tygodniku Na Temat Tygodnik Nadobrzański- w wydaniu papierowym, a ponadto:

Głos Wolsztyński        wolsztyn24.pl          Nowiny Lokalne           

Jak widać czerwiec minął nam pracowicie. W lipcu i sierpniu większość z nas udaje się na zasłużony odpoczynek, ale od września ruszamy z nowymi działaniami. Pozostańmy w kontakcie, zapraszamy również nowe rodziny!

Przypominamy!

1 lipca rusza nabór wniosków do świadczenia Dobry Start, czyli 300zł na rozpoczęcie roku szkolnego

Szczegóły!

Poszukujemy:

- firm i instytucji, które chciałyby z nami współpracować na rzecz wolsztyńskich rodzin. Nadal nie mamy spon[poiuyo.0;iora strategicznego, jak również stałej siedziby. Przyjmiemy każdą pomoc.

- Z chęcią nawiążemy współpracę z prawnikami, psychologami, zwłaszcza o specjalizacji dziecięcej, specjalistów z zakresu podnoszenia kompetencji rodzicielskich. A także wolontariuszy do stałej współpracy i poszczególnych projektów. Jeśli ktoś chciałby wspierać nasze cele i idee, którymi się kierujemy zapraszam do kontaktu.

 

W imieniu Zarządu Koła

Dariusz Kubaczyk

tel. 509-441-444

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter