Zjazd Dużych Rodzin 2020


1 lipca 2020 r.

Jak to wśród wielodzietnych. Szybki zwrot akcji i mamy długo wyczekiwany ZJAZD 2020 odbędzie się...

Drodzy, śpieszymy podzielić się z Wami radością: między 31 lipca a 2 sierpnia chcemy Was serdecznie zaprosić na Plenerowy VIII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Warszawie – zorganizowany tak, by możliwe było przestrzeganie obowiązujących rozporządzeń epidemiologicznych.

Podczas Zjazdu będzie okazja uczestniczenia w obchodach 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, wyjątkowego wydarzenia historycznego zarówno dla Warszawy, jak i całej Polski.
Za nami okres niespodziewanej izolacji. Pandemia pokrzyżowała wiele naszych planów, a obostrzenia niewątpliwie były wyzwaniem dla naszych dużych rodzin. Jeśli nie zaplanowaliście jeszcze weekendu na przełomie lipca i sierpnia – zapraszamy Was do rozważenia tej propozycji.


Nadchodzący Zjazd będzie miał inny charakter niż do tej pory, ale elastyczność w naszych rodzinach to przecież chleb powszedni. Spędzimy te dni w mniejszych grupach i w większym rozproszeniu, ale wierzymy, że będzie nam towarzyszyło poczucie wspólnotowości. Niezapomnianą lekcją historii będzie obecność w Warszawie w symbolicznym dniu 1 sierpnia i przekazanie dzieciom pamięci o Powstaniu 1944.
Obserwujcie komunikaty – wkrótce pojawią się szczegółowe informacje oraz możliwość zapisów na Zjazd, poprzez panel logowania na naszej stronie: www.3plus.pl

UWAGA:
Pierwszego dnia Zjazdu, w piątek 31 lipca o godzinie 17.00 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Rzeczywistych ZDR 3Plus, na którym nie może Was zabraknąć. Niebawem otrzymacie na nie oddzielne zaproszenie z prośbą o potwierdzenie obecności.


Honorowy Patronat nad Plenerowym VIII Zjazdem Dużych Rodzin objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda oraz Małżonka Prezydenta Pani Agata Kornhauser-Duda.

Plenerowy VIII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Warszawie odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu z Fundacji  KGHM Polska Miedź oraz Grupy Eurocash.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter